Skip to content

Víte, kam si zajít pro peníze?

Možná potřebujete peníze, protože máte nějaký plán, kterého se za nic na světě nechcete vzdát, a tak běháte od čerta k ďáblu a sháníte nějakého ochotného poskytovatele, který by vám dal vstřícný úvěr, který nebude účelově vázaný. Problém je totiž v tom, že drtivá většina úvěrů je jasně vymezená – je u nich předem dáno, na co peníze smíte využít, a na co ne. Nicméně i bezúčelové úvěry na trhu existují. Řeč je například o americké hypotéce, ta je dokonalým případem půjčky, jakou smíte využít na cokoli – a nikdo nebude schvalovat, jak s penězi naložíte, ba dokonce to ani nikdo nebude chtít vědět.

hromada bankovek, 5 dolarů

Ovšem je třeba podotknout, že míra komplikací, kolik jich s takovou půjčkou budete mít, záleží především na tom, kde o tuto půjčku požádáte. Žádat totiž můžete nejen v bance, ale také v nebankovní společnosti. A zatímco bankovní úředníci budou dělat všechno proto, aby na vás našli nějakou chybu, proč vám peníze svěřit nemají, tak v nebankovní společnosti budou postupovat opačným směrem. Vaši finanční situaci důkladně prozkoumají právě proto, aby zjistili, jak vám mohou vyjít vstříc a maximálně pomoci – ušít vám nabídku přímo na míru vašim potřebám.

Proto v nebankovní společnosti můžete získat vždy takovou půjčku, která vám padne jako ulitá, a zvládnete ji splácet třeba i s nižším příjmem. Dokonce ani zápis v registru nemusí vadit. Takže pokud přemýšlíte, kam vyrazit pro americkou hypotéku, kterou má ve svém portfoliu skoro každý, tak zvažte žádost v nebankovní společnosti – sjednejte si nebankovní americkou hypotéku.
čtyři dlaně, symbol dolaru

Důvodem může být to, že je vstřícná, to, že ji můžete mít nastavenou individuálně na míru vašim potřebám, to, že budete mít peníze rychle v kapse. A samozřejmě i to, že vám postačí jedna jediná jednoduchá záruka v podobě ručení libovolnou nemovitostí. A pak už můžete se získanou částkou naložit, jak vy sami uznáte za vhodné.