Skip to content

Sjednat si nebankovní hypotéku je výhodné!

Ptáte se, proč byste měli namísto do banky vyrazit raději do nebankovní společnosti?
No třeba právě pro to, že do nebankovní společnosti chodit nemusíte – stačí vám připojení na internet a svou půjčku vyřešíte raz dva. Takže první důvod je, že je to pohodlné.kalkulačka, peníze a budova v pozadí.jpg
A stejně tak příjemné to bude po celou dobu – sjednání smlouvy o půjčce proběhne bez komplikací, a hlavně bez toho, abyste vy sami museli vyplňovat stohy, ba dlouhé kilometry papíru. Také bez toho, abyste sháněli různá potvrzení a sdělovali i ty nejvíce osobní údaje. A také po vás nikdo nebude chtít, abyste obíhali všechny možné i nemožné instituce s žádostí o dobrozdání. Zkrátka, nebankovní společnost – přesně řečeno její pověřený specialista, vyřídí všechno, co bude potřeba, místo vás.
Druhý důvod, proč jsou nebankovní hypotéky tak super, spočívá v tom, že jsou rychlé.
Jestliže jste už někdy měli tu čest s bankovními úředníky a vyřizovali bankovní úvěr, pak by vás jistě nikdy nenapadlo, že by to mohlo být hotovo dříve, než za měsíc. To se spíš budete obávat toho, aby to netrvalo několik měsíců. A zde je jedno velké překvapení – nebankovní společnost s vámi dokáže úvěr uzavřít do týdne! Jste v šoku? Je to dokonce ještě překvapivější – peníze můžete mít na stole již do dvou dnů!indické bankovky v obálce.jpg
Samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem, vaše žádost je nezávazná, a můžete využívat všech výhod tak, jako v bance. Takže doba splatnosti může dosáhnout až třiceti let a úvěr můžete kdykoli předčasně doplatit.
A jak je to s ručením? Jasné je, že za každou půjčku musíte poskytnout adekvátní záruku, že ji budete poctivě splácet. V tomto případě se jedná o nemovitost – libovolného druhu i ceny. Právě podle toho, jak hodnotnou nemovitost zvolíte, bude jasné, o jak vysokou částku můžete žádat. Tento způsob ručení je rychlý a snadný a umožní vám půjčku čerpat v nejkratší možné době.