Skip to content

Skvělá investice u moře

Máte rádi léto? Těšíte se každou zimu na to, až bude sluníčko hřát, a vy si sbalíte kufry, a odjedete k moři? Určitě se vám potom nechce zpátky, a zůstali byste tam nejraději napořád. Nebojte se, nejste sami. U moře je zkrátka krásně, a proto k němu tolik lidí rádo jezdí. Mnoho lidí se rádo vrací na stejné místo. Pokud jezdíte třeba do kempu nebo do apartmánu a vracíte se stále na jedno místo, které jste si za roky ježdění k moři oblíbili, máte nyní jedinečnou příležitost k perfektní investici, a tou je možnost koupit nemovitost v Chorvatsku.

chorvatsko moře

Apartmány? U nás ty nejlepší!
V naší nabídce najdete vždy několik nemovitostí, ze kterých můžete vybírat. Jde o apartmánové domy, které se skládají z několika bytů – apartmánů. Jejich výstavba je v plném proudu, a v současné době připravujeme výstavbu dalších nemovitostí, kde rovněž najdete několik moderních apartmánů, které vám poskytnou kompletní bydlení a rychlý přístup v moři v oblíbených letoviscích, jako je Žaborič a Grebaštica.

Moře pár metrů od bydlení
Apartmány jsou vhodné pro celoroční bydlení, ale zároveň jde o skvělou investiční příležitost. Mnoho lidí v posledních měsících investuje díky příznivé ceně do přímořských nemovitostí. Využívají zejména toho, že lidé do Chorvatska jezdí pravidelně, a jejich zájem o dovolenou u Jadranu neopadá ani při krizích.

přímořské apartmány

Pronajímejte byt u moře
Máte nějaké peníze nazbyt, a hledáte možnost, jak je zúročit? Nemovitosti na ceně neztrácí, a ty přímořské si ceny drží ještě lépe. Využijte svůj kapitál, a vyberte si apartmán u moře. Ten můžete začít ihned pronajímat, a získáte tak svůj pravidelný pasivní příjem. Lidé sem jezdí po celý rok, takže se nemusíte obávat, že vám nemovitost vydělá peníze jen dva měsíce v roce.

V apartmánech najdete klimatizaci, okenní sítě proti hmyzu, elektrické rolety, TV anténu a koupelnu. Jediné, co si musíte dovybavit sami, je kuchyňská linka. Apartmány jsou různě velké, u nás si vyberete i vy.