Skip to content

S jednoduchým a rychlým balením zásilek pomohou plastové obálky

Hledáte ideální prostředek pro balení zásilek, který nezabere příliš místa, ochrání transportované zásilky před vlivem nepříznivého počasí a nebude ani cenově náročný? Ideální volbou se pro vás mohou stát plastové obálky. V současné době jsou hojně využívány a není se čemu divit. Plastové obálky jsou dostupné v nejrůznějších provedeních, a to jak barevných, tak i velikostních. Dále si můžete vybrat i celkový design či to, zda-li bude mít plastová obálka ucho pro přenášení. Práce s těmito obálkami je více než jednoduchá. Jejich použitím tak velmi urychlíte proces balení zásilek a dokážete tak exportovat více zásilek během poměrně krátké chvíle.

Doručování zásilek

Plastové přepravní obálky mají řadu výhod

Jak již bylo zmíněno výše, plastové obálky dokáží ochránit zásilku před nepříznivými vlivy během přepravy. Obzvláště oblíbené jsou pro balení zboží, které nevyžaduje extrémní ochranu před poškozením. Typicky se jedná o tzv. měkké zásilky. Vhodným pomocníkem se však mohou stát i v kombinaci například s bublinkovými fóliemi, kdy v této kombinaci vhodně ochránit i křehčí produkty.

Jejich nespornou výhodou je jednak cena, ale dále i nenáročnost na skladování. I větší množství plastových obálek vám tak nezabere místo na skladě či v provozovně. Obálky jsou vyrobeny z pevných a velmi odolných materiálů. Různé velikosti zajistí vhodné použití pro jakoukoliv zásilku, kterou budete potřebovat odeslat.

Přepravní obálky

S plastovými obálkami budete vidět

Přepravování zásilek v kartonových obalech je starou a osvědčenou klasikou. V případě, že se rozhodnete přejít na balení zásilek do plastových obálek, rozhodně neprohloupíte. Vzhledem k tomu, že je možné je pořídit i v různých barevných provedeních, máte možnost na sebe upozornit. Barvy jsou zkrátka a jednoduše vidět na první pohled a mnohdy zaujmou pozornost širokého okolí.