Skip to content

Flash disky

USB flash disk, kdo by neznal malého pomocníčka? Všichni, kdo používají počítač nebo notebook a potřebují zálohovat nebo přenášet data na další zařízení. První flash disky přišly na trh v roce 2000 a přinesly pětinásobné navýšení kapacity oproti tenkrát používaným disketám. Z tehdejších 8 MB se současné flash disky dostaly až na běžných 4 GB až 2 TB. Svými rozměry jsou flash disky ideální k přenášení dat mezi počítači. Představte si, že jedete na obchodní schůzku a potřebujete zákazníkovi ukázat projekt, který máte ve svém notebooku. Zákazník bude určitě spokojený s prezentací, ale některé věci si potřebuje prohlídnout v klidu, promyslet si a tady nastupuje vhodný okamžik na reklamní flash disk.

usb flash disk

Nakopírujete data, které zákazník potřebuje na flash disk a zanecháte nenápadný předmět, na kterém bude vaše logo. S reklamním flash diskem neprohloupíte, protože tuto ryze praktickou věc používá při práci s počítačem každý. A nemusí jít jen o firemní loga. Darujte svým přátelům fotografie ze společných oslav a akcí na flash disku s originálním potiskem. Byli jste na rodinné dovolené? Zálohujte si fotografie na flash disk s potiskem roku, nebo místa dovolené. Nebo si pořiďte flash disky s výrazným potiskem, ať se ženám neztratí v kabelce a mužům se neztratí v kufříku.

USN flash disk

Dnešní televize a přehrávače jsou běžně vyráběny s USB porty, takže řada z nás si stahuje filmy v počítači a přes flash disk je přehrává v televizi. Proto jsou reklamní flash disky vhodným dárkem nejen pro obchodní partnery, ale i pro zaměstnance. Flash disk je neocenitelná drobnost, která nám mnohdy zachrání velmi důležité dokumenty, smlouvy, fotografie apod. Nepodceňujte zálohování vašich dat a spojte je s reklamou vaší firmy. Předejte obchodnímu partnerovi reklamní flash disk a budete mít jistotu, že si pokaždé při práci s počítačem na vás vzpomene.