Skip to content

Když potřebujete hypotéku

Když začínáme přemýšlet o půjčce, tak nám zřejmě chybí nějaké peníze. Chybí vám moc nebo málo? Pokud pár tisíc, pak bude stačit, když si sjednáte nějakou obyčejnou půjčku, ale jakmile se jedná o částku vyšší, která se šplhá do stovek tisíc nebo rovnou do milionů, pak se zdá být situace daleko závažnější.

Půjčit si peníze je snadné. Banky jsou na každém rohu, neustále vidíme v televizi reklamy, ale jakmile dojde na lámání chleba, tak je to trochu jiné. V bance se můžeme setkat s komplikacemi, v jiných případech nám nechtějí půjčit takovou částku, jakou bychom si představovali, odmítnou nás kvůli jiným dluhům, záznamům v registrech dlužníků nebo vysokému věku. To vám však nikdo neřekne rovnou do očí.

peníze, domek

I byrokracie má své meze

Pro všechny „nežádoucí“ klienty i pro všechny ostatní obyčejné lidi, kteří pouze přemýšlí, že by si vzali půjčku, je zde možnost získat úvěr pod názvem nebankovní hypotéka Nebankovni-hypoteky-uvery.

Pro tento druh úvěru si nejdete do banky, proto nebankovní, poskytují ji soukromé společnosti. Ty fungují na stejném principu, jenom není získání financí tak složité. Vyřídíte ho třeba do jednoho jediného dne. Odhad vaší nemovitosti provedou zkušení odborníci. Z nemovitosti získáte určitá procenta, například až 70%. To vše s nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti.

muž, notebook, mobil

Navíc bývají tolerantní jak k záznamům, tak také k nižším příjmům a s financemi si můžete naložit podle libosti. Velice výhodné v případě, že nechcete uvádět, na co peníze potřebujete. Prostě je získáte a můžete je použít jakkoliv, na rekonstrukci obydlí, na vyplacení sourozence z dědictví, na splacení jiných dluhů nebo dokonce exekucí, na pořízení majetku, věcí do domácnosti a tak podobně. Záleží čistě jen na vašich potřebách.

Když potřebujeme půjčku, pak jedním z možných řešení jsou právě hypotéky. Ty se stále těší velké oblibě, protože s nimi získáte opravdu nízkou úrokovou sazbu. I přesto, že se neustále vlivem inflace a změnám ze strany ČNB úrokové sazby zvedají, pak je to stále pro některé z nás jediná šance, jak si půjčit větší obnos financí a nezadlužit ještě svoje vnuky.