Skip to content

Pro všechny malé (i velké) zapálené nadšence

Máte doma malého fotbalistu? Bez kopaček neudělá ani ránu? Musí mít povlečení s míčem a bránou nebo penál se svým vysněným týmem? Chce být jako profesionální hráči? Má oblíbeného hrdinu a chce být jako on? Chodí na tréninky a sní o tom, že jednou bude jako jeho vysněný hrdina? Děti jsou v tomto ohledu báječná stvoření, https://www.nove-stvoreni.cz/ která mají vlastní sny a požadavky. Abychom jim vyhověli, musíme kolikrát ustoupit stranou, protože není nic důležitějšího, než když něco chtějí nebo nutně potřebují.

malý kluk v bílém tričku a krátkých kalhotách kope a běží za míčem na trávě

· Pokud máte doma malého hráče, jistě podle toho vypadá i jeho pokojík. Báječným doplňkem může být i sedací vak fotbalový míč. Podoba kopačáku je naprosto úžasná. Jedná se o skvělou napodobeninu, která doladí každý chlapecký pokojík k dokonalosti.

· Samozřejmě je pytel vhodný nejenom pro malé fotbalové nadšence, ale i pro další kluky. Je velice sympatický. Dostatečně velký má průměr 90 cm, takže se na něm skvěle sedí.

Vhodné i pro malé princezny, které chtějí mít v pokojíčku něco výjimečného

Nejenom pro kluky, ale podobný pytel může být vhodný i pro holčičky. Doladíte k tomu pár doplňků a máte úžasný prvek i do dětského holčičího pokoje. Tatínci jistě ocení, že si ho budou moci půjčovat.
fotbalový stadion, stmívá se, růžová obloha, fotbalisti na hřišti, fanoušci všude po tribunách

Příjemné posezení pro každého

Nejenom dětem, ale i dospělým se na něm bude skvěle fandit. Musíme totiž zmínit i jeho praktické vlastnosti. Například to, že pokud někdo rozlije pití, nebude to žádný problém. Do pytle se nic nevsákne, takže stačí jenom utřít vlhkým hadříkem a je po problému. Žádné nežádoucí skvrny. Naprosto ideální do mužských pokojíčků, kde se mnohdy chlapci na podobné věci neohlíží.

Moderní a originální

Jeho podoba je moderní a originální. Jen tak někdo nemá pytel ve tvaru kopačáku. Typické barvy jako je černá a bílá nebo šedá a černá jsou hned na první pohled patrné a celkový vzhled upoutává pozornost. Navíc je příjemně měkký a snadno se tvaruje. Díky tomu se přizpůsobí ihned tělíčku či tělu, které si na něm bude užívat relaxaci a pohodlí.