Skip to content

Je čas zažít vzrušení na laser game


Jestli jste v hraní novodobých her teprve začátečníci, jistě vás nadchne skutečnost, že řada těchto populárních volnočasových aktivit vám nabídne prožít den naplno, odpočinout si od neodkladných povinností v práci nebo v domácnosti a přinese vám zážitky, které vás budou s přáteli spojovat po zbytek života. Mezi jednu z těch nejoblíbenějších patří laser game a svou popularitu si u lidí různé generace získala i díky tomu, že je naprosto bezpečná, i když v ní budete manipulovat se zbraní.Aztec (10)

Co zážitek s laserovou pistolí obnáší?

Jelikož potřebuje každý člověk čas od času vypnout, a to nejen po fyzické stránce, ale i ty psychické, je nezbytné dopřát si v době našeho volna program, který nás zregeneruje. Hra s laserovou zbraní je skvělou volbou, jak toho dosáhnout a prožít den s dobrou náladou.
K dispozici budete mít možnost zvolit si jednu ze dvou arén, které jsou v nabídce. Na začátku vaší hry dostanete zbraň, ze které budou vycházet laserové paprsky a taktéž vestu, která jich dokáže zachytit. Vaším úkolem bude zneškodnit soupeře tak, abyste ukončili hru s nejmenším počtem zásahů.

Jak vybírat arény?

Lazerfun vám nabídne 2 báječně promyšlené arény, které díky své atmosféře a provedení úroveň hry ještě znásobí. Při výběru her, kterých je celkem 11 je nutné zohlednit i to, jaká aréna je pro konkrétní hru tou nejlepší volbou.

  • Labyrint patří mezi tu větší a disponuje pouze neonovým osvětlením a bludištěm, ve kterém je dobré najít nejen úkryty, ale i nenápadně střílet po soupeřích.
  • Aztécké chrámy jsou menší arénou, která je ovšem zajímavá díky svému venkovnímu prostředí, kdy se ocitnete mezi stromy a můžete v ní využít mnoho míst k úkrytu.

labyrint (52)

I tým hráčů rozhoduje o průběhu hry

Z řad vašich nejbližších přátel nebo členů rodiny vybírejte tak, abyste si ze hry odnesli pouze hezké vzpomínky a úsměvné okamžiky. Neváhejte se ovšem zúčastnit hry o prvenství i s vašimi kolegy nebo nadřízenými, kterých lépe poznáte i díky tomu, že budete společně na neformálním území.