Skip to content

Je čas přichystat vašim dětem na zahradě nové překvapení

Zanedlouho nás uvítá jarní počasí, sluníčko začne vystrkovat stále častěji teplé paprsky a úsměv se nám rozhostí na tváři. My dospělí zpravidla trávíme volný čas rádi „venku“ – v přírodě, na procházkách, na výletech. Naše ratolesti nám někdy tolik radosti nedělají, protože ty ven nic netáhne. Když jsou naše děti zabaveny různými kroužky, máme zpola vyhráno. Dítka tráví volný čas se svými kamarády na florbale, na atletice, v různých jiných zájmových kroužcích jako je zpívání, tanec, malování a jiné. Větší děti dokážeme zabavit, ale co s těmi menšími? ochranná síť na skákadleNa kroužky jsou ještě malé, procházky je moc nezajímají, maximálně když procházku zpestříme nějakými hrami anebo vezmeme s sebou míč. Ale i to je časem omrzí.
Vymyslete jim jiný program, který bude blízko vašeho domu a bude jim stále k dispozici. A vy víte, kde vaše robátka vždycky najdete. Máte-li zahradu nebo volný prostor před domem, pořiďte dětem skákací trampolínu. Nevěřili byste, jak děti neskutečně baví to neustálé skákání a poskakování. Jaké se dají vymýšlet skoky, padání, koulení a což teprve, když si k zábavě pozvou své kamarády.
Abyste si byli jisti bezpečnou hrou a můžete-li dětem dopřát velkou trampolínu, pak neváhejte a zakupte skákadlo o průměru 400 cm a rovnou s ochrannou sítí. Takové velké zařízení si určitě zaslouží ochrannou síť, aby vaše dítě i jeho kamarádi byli v bezpečí. Dovedete si určitě představit, jak vypadá řádění, když se sejde více dětí najednou! Na internetu je dostatek nabídek trampolínek.hrající si děti
Hledejte převážně u firem, které nabízejí certifikované výrobky a které jsou oficiálními distributory trampolín https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti.Jen tam získáte ty nejlepší ceny a to proto, že u nich nenajdete žádné mezičlánky a další prodejce.
Skákání na odpruženém materiálu je zdravé! Dítka posilují zádové svaly, trénují lýtka, lépe se okysličuje tělo a odměnou pro vás jsou vaše rozesmáté děti!