Skip to content

Poznejte krásy Moravy

Nejen během vinobraní nabízí oblast Moravy spousty krás, zajímavých akcí a míst k navštívení. Kdykoliv během roku navštívíte tuto oblast, naskytne se vám spousta příležitostí k trávení volného času. Ať máte rádi toulky přírodou nebo jen chcete ochutnat některé z výtečných odrůd vína, Mikulov a okolí určitě stojí za to navštívit.
Toužíte po tom, strávit na Moravě rovnou více dní? Pak to bude chtít zajistit si nějaký ten hotel nebo penzion
Ubytování v Mikulově vám poskytne třeba čtyřhvězdičkový hotel Galant, který vám poskytne vše potřebné k tomu, abyste zde mohli strávit příjemný prodloužený víkend nebo dovolenou. Díky jeho skvělé poloze tak budete na dosah spousty krásných a zajímavých míst, takže vše budete mít po ruce.ochutnávka vína
Je libo odpočinek a relaxace?
Proč se jednou za čas pořádně nerozmazlit a nedopřát si profesionální péči. Pokud si chcete přijet do Mikulova především odpočinout, tak kromě příjemných toulek krásnou a jedinečnou přírodou můžete také zavítat do hotelového wellness centra, kde můžete relaxovat dle libosti. Díky rozmanitým wellness aktivitám a procedurám si můžete během vašeho pobytu v hotelu příjemně odpočinout a odreagovat se. Vyzkoušet můžete hotelový bazén s výhledem do okolí, vířivku nebo si můžete zajít třeba na uvolňující masáž, absolvovat zábaly nebo nejrůznější kosmetické procedury. Zahřát se také můžete v sauně, která podpoří vaši imunitu.
Přijeďte si užít příjemný aktivní nebo odpočinkový pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Galant, který si velice rychle zamilujete. O vaše pohodlí se postará milý a usměvavý personál, příjemné prostředí a zázemí, které vám zajistí potřebné soukromí.město Mikulov
Přijeďte strávit příjemné dny do hotelu Galant v Mikulověa poznejte krásnou přírodu, zajímavá místa a předně také výtečné víno.
Na toto místo se budete určitě rádi v budoucnu vracet.