Skip to content

Nesnižujte své nároky, jen prostě zaklepejte na jiné dveře

Jste čerstvě po škole, rozhodli jste se i přesto, že jste singl, postavit si dům nebo prostě jen máte menší příjem, než schvalují v bankách a nejste schopni si uspořit požadovaný základní obnos, který je podmínkou pro získání hypotéky? Rozhoupali jste se k hypotéce po dlouhých úvahách, zda to stojí opravdu za to? A když už jste zrovna dospěli k názoru, že do toho půjdete, zkazila vám vaši představu hnedka první banka, kterou jste navštívili? Odpověděli jste si na většinu těchto otázek, a především na tu poslední, ano? Pak čtěte dál. Už to, že jste se rozhodli udělat první a velmi obtížný krok k tomu, že si jednak splníte váš sen, ale také, že se na dalších několik desítek let zadlužíte, je obdivuhodné a byla by hloupost vzdávat se hned na začátku vašeho snažení.
dům na prodej
Již samotné vědomí, že obíhání různých úřadů, povolení a shánění razítek bude trvat celou věčnost, během které utratíte všechny své stávající úspory, vašemu odhodlání moc nepřidá. Naštěstí je tu řešení, jak si část nervů ušetřit a cestu ke svému snu trochu zjednodušit. Pro všechny odmítnuté žadatele z běžných bank je tu nabídka na nebankovní americkou hypotéku, která vám odpustí všechny podmínky spojené s půjčkou v běžných bankách a především vám půjčí vaše požadované peníze.

Nezatracujte svou představu o bydlení v krásném velkém domě na venkově s bazénem a terasou, neodvolávejte nasmlouvané dělníky a řemeslníky. Spočítejte si své možnosti, zjistěte, kolik peněz potřebujete půjčit a přijďte. Nebankovní americká hypotéka zaručuje schválení vaší žádosti a se zařizováním bydlení můžete začít prakticky okamžitě.
financování auta
Cesta k vašemu snu je tedy jednoduchá. Řekněte si, co chce, kolik na to potřebujete, spočítejte si, jak velký finanční obnos máte na účtu a dojděte si pro nebankovní americkou hypotéku, která vám umožní splnit si vámi již dopředu stanovené plány.