Skip to content

Malý a útulný, ideální na zahradu

Malý, levný, útulný ale přesto naprosto dokonale vybavený. Ideální na zahradu nebo na jiné rekreační použití. Mobilní domy mohou skvěle posloužit i tímto způsobem. Nemusíte si pořizovat drahou chatu nebo chalupu, pokud chcete využívat zahradu jenom sezóně a přespávat na ni v létě. Bohatě vám postačí tento malý a skromný mobilní domek. Je velice útulný, ale přesto v něm najdete všechno podstatné. Pojďme si ještě blíže představit mobilní objekt Atlas Mirage Top-mobilnidomy.

stůl v zahradě

Jedná se o sezónní domek, jak jsme si již řekli, ale je ještě potřeba zmínit, že není celoroční. Proto je dobré v něm opravdu přespávat jenom přes léto, nanejvýš na jaře nebo na podzim, když je nějaký krásný den. Disponuje plochou o velikosti 27 metrů čtverečních. Ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladší nebo starší páry.

Rozměry jsou 9 metrů na tři metry. Ovšem i takováto plocha vám postačí k tomu, abyste v létě měli na zahradě kde přespat a měli si dokonce kde uvařit, kde se umýt a kde budete chráněni před nepříznivým počasím.

Objekt je zařazen do kategorie použitých domů. Je potřeba tyto informace vždy uvést na pravou míru, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem. Každý objekt je ale řádně vyčištěn a tento i přesto, že už měl nějakého dřívějšího majitele, vypadá zachovale.

ježek

Najdete v něm vybavenou kuchyni, obývací pokoj i koupelnu. Dokonce dva další pokoje kromě již zmíněného obývacího pokoje s kuchyní. Jsou sice maličké, ale vybavené. V jednom z nich se nachází manželské lože, ve druhém další postele. Ideální na přespání přátel či rodiny.

Na podzim a na jaře si v něm můžete přitopit pomocí plynových kamen. Najdete v něm rozlehlý obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutkem. Objekt disponuje dokonce dvěma hlavními vchody. Ty jsou každý oddělený samostatně, což je velice praktické. Sedlová střecha je hezkým a praktickým doplňkem. Zdarma vám jej dopraví kamkoliv po celé České republice.