Skip to content

Kongresová centra na Vysočině

Mnoho lidí často a hlavně rádo navštěvuje zajímavá kongresová centra. My vám přinášíme přehled těch nejlepších a nejkrásnějších center na Vysočině, která byste mohli určitě někdy v budoucnu navštívit.

kongres

1. Chateau Herálec
Pokud byste rádi svým partnerům chtěli představit váš nový projekt a chtěli je ještě zaujmout jinak, zkuste tohle centrum. Chateau Herálec je jedno z nejkrásnějších center na Vysočině, která jsou pro tuhle příležitost jak dělaná. Budete se zde cítit velmi pohodlně a zajímavé zámecké prostředí určitě tomu dodá ten správný efekt.

2. Resort Svatá Kateřina
Pro změnu na různá školení či zasedání je ideálním místem Resort Svatá Kateřina. Jedná
se o moderní středisko, kde můžete zažít nespočetně mnoho různých aktivit například i s celou rodinou.

3. Hotel Zámek Valeč
Určitě nejednoho obchodního partnera učarujete 10 sály a salónky s výhledem do zámeckých prostorů. K vidění jsou ale i také různé zajímavé dobové prvky.

4. Zámecký hotel Třešť
Patří mezi nejvyhledávanější na Vysočině. Není se také čemu divit. V okolí najdete překrásný přírodní lesopark. Je vhodný také pro rodinné dovolené.

5. Hotel Kotyza
Velmi turisticky oblíbeným místem je okolí tohoto hotelu a celkově i města. Neslouží pouze pro různá školení či teambuilding, ale je také skvělým místem pro víkendové dovolené nebo společenská setkání.

6. Hotel Podlesí
Velkou radost z Hotelu Podlesí budou mít ti, kteří jsou velmi ekologicky založení. Hotel se nachází v nejčistší oblasti ČR. Hotel nabízí i spoustu venkovních aktivit, takže si zde každý přijde na své.

7. EA Business Hotel Jihlava
Je nejvíce využívaný pro konference či semináře. Jsou zde tři obrovské konferenční sálya několik jednacích místností.

8. Mlýn hotel
Velmi se liší od ostatních hotelů a ten rozdíl poznáte již při příjezdu. Velkou výhodou jsou nižší ceny. Je pojat ve velkém stylu a bývá často také vyhledáván pro svatby.

podnik

9. Zámeček Klokočov
Na zámečku je i možnost ubytování, které je tedy velmi luxusní. Rozhodně na vás i na vaše kolegy bude příjemně působit i čistá příroda tohoto kraje.
Pokud tedy ještě stále nevíte, který kongres jak pro prezentace či rodinnou dovolenou navštívit, rozhodně jeden z těch vybraných navštivte a určitě nebudete ničeho litovat.