Skip to content

Chcete být vizionářem?

V České republice existuje celá řada soutěží a ocenění pro podnikatele. Jeden z projektů se jmenuje Vizionáři. Jedná se o projekt, který vznikl v roce 2011 a jehož cílem je ocenění firem a podnikatelů za inovativní produkty, výrobky, postupy nebo služby.
žárovka v obláčku.jpg
Každý podnikatel má svou činnost nastavenou jinak. Někteří mají rádi tradice a nemají odvahu experimentovat. Někteří naopak vymýšlejí nové způsoby, technologie a postupy. Aby byl vizionář úspěšný, musí mít samozřejmě nejen vizi, ale také schopnosti své vize zrealizovat. Nejde-li to, je třeba najít schopného realizátora. Nutno říci, oblast byznysu se bez těchto vizionářů neobejde. A nejen oblast byznysu.
inovace na ceduli.jpg
Inovativní projekty a technologie totiž pomáhají k úspěšnějšímu, lepšímu i efektivnějšímu podnikání a ke zkvalitňování služeb. Čeští podnikatelé dokáží vyrobit opravdu velmi moderní produkty, které se mohou stát úspěšné v celém světě.
Nebojte se inovovat. Možná i Vy se jednou stanete vítězem této zajímavé podnikatelské soutěže. Pokud se domníváte, že byste mohl z fleku aspirovat na Vizionáře roku, můžete se do soutěže přihlásit a děj se vůle osudu.

Co účastí v soutěži získáte?

  • Mediální podporu pro Vaši firmu, projekt je podporován rádii, tištěnými i elektronickými podnikatelskými periodiky
  • Účast v systému prezentace inovací v České republice
  • Získání nových obchodních i partnerských kontaktů
  • Příležitost k lepšímu uplatnění Vašich inovací na trhu
  • Možnost lepšího uplatnění konkrétních inovací na trhu

věci na papíře.jpg 
Do soutěže se můžete přihlásit jednoduše prostřednictvím jednoduchého dotazníku, který snadno dohledáte na internetu. K účasti na soutěži je nutné také uhrazení účastnického poplatku v hodnotě 3 490,- korun. Možná se Vám to zdá jako dost peněz, ale za tuto částku získáte zhodnocení inovačního potenciálu své firmy nezávislými odborníky.