Skip to content

Ženy snadno odhalí, když jim muži lžou


Bohužel je tomu tak. Náš svět dospěl až tak daleko, že si lidé až v opravdu velkém množství lžou. Lze polemizovat o tom, jestli lžou více ženy nebo muži. Muži ale netuší, že ženy

je dokáží snadno a velice rychle a efektivně při jejich lhaní odhalit. Všichni z nás si totiž neuvědomujeme jednu důležitou věc. Pokud říkáme pravdu, nemusíme si pamatovat, co jsme komu řekli.
lži a pravda

Říká se, že člověk denně z úst vypustí průměrně dvě lži. Pouze čtvrtinu z nich, jsme

ale schopni odhalit.  Když se nad tím tak zamyslíte, tak je to ve výsledku vlastně úplně šílené.

Možná budete překvapeni, ale existuje několik druhů lží a hlavně lhářů. Určitě už jste někdy od mužů slyšeli takové ty nevinné lži. Tyhle jsou muži používány z toho důvodu, aby s vámi udrželi nebo navázali nějaký ten kontakt. Člověk by si řekl, že mohou být vlastně úplně neškodné. Co si ale budeme nalhávat, každá lež je špatná a neměla by vůbec být vypuštěna z našich úst do světa.

Určitě se ale můžete setkat i s notorickými lháři. Ti si prostě nemohou pomoci a lhát musí,

 i když třeba vlastně vůbec nechtějí. Prostě musí. Na tyhle typy je nutné dávat si opravdu velký pozor. Je ale pravda, že když odhalíte jeho slabé místo, máte vyhráno.
Pozor!

Existují také i nutkaví lháři. Ti prý škodí hlavně sami sobě.

Každý z nás už se někdy potkal s lhářem patologickým. Toho většina žen potkává velmi často. Jedná se o muže, kteří jsou velmi vypočítaví a dokáží lhát kvůli cílům, kterých chtějí dosáhnout. Může to být například to, že vás pozvou na večeři se záměrem se s vámi poté vyspat. Není těžké tenhle typ mužských lhářů odhalit, dokud je čas. Mnohým ženám se to ale nepovede. Záleží na tom, jak moc chytré jsou.

Milí pánové, měli byste si opravdu dávat velký pozor na to, jakým způsobem se snažíte zamaskovat vaše hloupé lži. Jestli si myslíte, že na to žena nepřijde, pak jste opravdu na omylu.