Skip to content

Módní trendy letošního léta


Lehké materiály                      Dlouhé šatičky z hedvábí, by neměly letos v létě chybět v žádném šatníku. V takovýchto pavučinkových šatech se budete v parných dnech cítit jako opravdová víla.
atraktivní dívka
Průsvitné materiály             Pokud vám přes průsvitné lehké maxi šatičky půjde vidět luxusní spodní prádélko, budete v letošní sezóně naprostou hvězdou.

Krajka                                              Dále je v kurzu krajkové oblečení, tedy i krajkové letní šaty jsou stále velice populární. Ovšem pozor, ne každému tato paráda sluší, pokud nevlastníte postavičku jako lusk, krajkovým šatům se raději vyhněte

Asymetrické střihy                Asymetrie je stále velice trendy, takže pokud vám ze šatů vykukuje například jedno rameno, zatímco druhé je schované pod dlouhým rukávem, je to SPRÁVNĚ. Šikmé střihy a nestejně dlouhé konce budou v kurzu i letošní léto.

Bralet                                                Ještě nevíte, co je bralet? Tak vězte, že je to novinka v našich luzích a hájích ještě neokoukaná. Jde o krátký topík, v mnoha případech zdobený krajkou a připomínající podprsenku. Tento kousek oděvu nechte s klidem vykukovat zpod halenky, tílka, šatů či saka. Budete vypadat velice sexy. Bralet se výborně hodí ke kalhotám a maxi sukním se zvýšeným pasem. Kombinujte s rozvahou a vkusem, abyste nevypadala lacině.

Spodní prádlo navrchu   Jste-li odvážná a mladá, zkuste nosit vrchní díl spodního prádla – tedy podprsenku, zejména pak super moderní bralet, jako vrchní část oděvu. Kupříkladu na tričku či halence. Tento trend je letos v létě velice in. K tomu opět vkusnou maxi sukýnku ze splývavého materiálu a máte vyhráno.
 odpočinek v přírodě
Dále se nám vrací móda devadesátých let lesklé materiály, košilové šaty přepásané páskem a hlavně! Šaty přes kalhoty. Nejen, že budete prudce moderní, ale tato kombinace oděvů zakryje kdejaký nedostatek. Tudíž vhodné pro širší okruh uživatelek. Dále pokračují volány a volánky všeho druhu, jak na vrchním díle šatů, tak i dole na sukních.  Pruhy a proužky všech barev a stylů ještě pořád frčí a pozor! Velice trendy letos v létě barva růžová a hlavně fuchsiová.

Na sklonku léta a hlavně na podzim letošního roku bude velikým hitem dle módních návrhářů army styl, tudíž neváhejme a šup do khaki barev.