Skip to content

Líný chlap? Nedělejte mu mámu!

Je váš partner pro vás dobrá partie, se kterou jste spokojená? Nebo se najde maličkost, která vám na něm vadí – tedy to, že je poněkud líný a neobejde se bez vaší pomoci? V takovém případě si dejte pozor, protože to může být zásadní impuls k tomu, že skončíte spíš jako jeho maminka než partnerka.
chlap s kapucou

Neumí to nebo se mu jednoduše nechce?

Mít nemožného a líného chlapa, není zas až tak velký rozdíl. Jediné, v čem se najde rozdíl je to, že nemožný chlap na něco jednoduše talent nemá, kdežto líný se může všemu přiučit – pokud by ovšem chtěl.
A pokud nechce, můžete udělat pouze jedno. Dělat mu maminku a starat se mu o jeho potřeby ve všem, co on pokládá za ženskou práci. Nebo si dupnout nohou a říct mu, že jste žena, která je jeho partnerkou a zaslouží si, aby se k vám tak i choval.
•       UKLÍZENÍ– pro muže není snadné pochopit, proč je úklid domácnosti tolik důležitý. Nikdo však po nich nechce, aby chodili s hadrem a čistícím přípravkem sem a tam. Co žena po muži vyžaduje je to, aby neházel jeho oblečení všude po bytě a jednou za čas pomohl s běžnými domácími pracemi. Vysát nebo umýt nádobí, snad není až tak nadlidský úkol, který by muž nezvládl.
tetování na předloktí
•        JÍDLO AŽ DO PUSINKY– pozorujete na vašem partnerovi, že si sám od sebe jídlo nejenže neohřeje, ale si ho ani nepřipraví? Nebuďte jako jeho maminka a vyveďte ho z omylu, že mu všechno budete dávat až pod nos. S přípravou jídla vám může pomoci nebo být jednou chlap, který ho připraví sám. A rovnou zapomeňte na to, že mu budete chystat svačinu do práce jako jeho chůva.
•       POVALEČ– co ženu dokáže vytočit a neví si s tím poradit je to, když je její muž natolik líný, že s ní nedokáže podniknout žádnou společnou aktivitu. Jeho maminka by ho pravděpodobně nechala doma ležet na gauči s tím, ať si odpočine. Vy však nesmíte zaujat stanoviště, že si to zaslouží, ale postarat se o to, aby vám vztah fungoval a někam směroval. A pokud tomu nic nenasvědčuje, vraťte mamince jejího synáčka zpátky domů a vy si najděte chlapa, co bude stát za to.