Skip to content

Kupujeme od číňanů

Běžný a častý v dnešní době bývá fakt, že se nezaměřujeme pro volbu nákupu, na náš český trh. Rozhlížíme se všude možně a pokud si už nevíme rady, naše kroky vedou k jediným lidem – k číňanům. A to pro cokoliv!
Proč nakupovat od číňanů:
1. Rozumná cena
2. Produkty u nás nedostupné
3. Dobrá kvalita
4. Spokojenost zákazníků
5. Dostupnost prodejen na každém rohu
prodejna oblečení

MALOOBCHODNÍ POTRAVINY

Znáte to, ve vašem městě, nebo vesnici, je obchod s potravinami a následně opodál i „smíšené zboží“ neboli večerka. A kdo tam sedí za pultem? Číňané. Vyhledáváme je často a popravdě k nim chodíme rádi. Jsou vždycky tak nějak pozitivně „nalaďení“ a těžko říct, jestli to vyplývá z faktu, že nám nerozumí. Každopádně mají levnější ceny potravin a delší otevírací dobu, nehledě na víkendy. Proto jsou často vyhledávanou volbou, pro náš nejbližší nákup.

INTERNETOVÉ OBCHODY

Není žádnou výjimkou, že dnes lidi nakupují hromadně a často i levněji na internetu. Nebo alespoň na čínských internetových stránkách. Je to pochopitelné, ale hodně riskantní. Na obrázku, může vypadat vše slibně, ale pokud vám balíček přijde domů, zjistíte, že se od očekávané reality docela míjí. Takové známé vyhledávané obchody jsou například:
– Aliexpress (všehochuť)
– SheIn, Zaful (oblečení)
– Tinydeal (hračky)
– Everbuying (elektronika)
– a podobně
kšiltovky s výšivkou

TRŽIŠTĚ

Jsou na samém rohu a rozhodně jim to vydělává. Jsou ochotní nám poradit, a umí to prodat. Mají skvělé ceny a na první pohled materiál oblečení stejné kvality, jako v jiných obchodech. Proto se jim u nás daří. Neříkejte, že se vám taky nestalo, že jste dlouhou dobu něco sháněli a přitom jste to později okamžitě našli u číňanů. Že by to byla, pokaždé náhoda? Nebo jednoduše tito malí lidi umí chodit v branži a vědí, co lidi chtějí? Vskutku uznejte sami. Co je jisté, že tam seženete snad i to, co jste nikde jinde neviděli. Obecně – prostě všechno!