Skip to content

Kouzelník může i moderovat!

Pokud plánujete svatbu, jistě víte, kolik je třeba zařizování. Chceme totiž mít svůj den tím nejkrásnějším den svého života. Proto se snažíme tento den udělat výjimečným nejen pro sebe ale i pro naše hosty. Chceme tento výjimečný den udělat nezapomenutelným a připravit něco speciálního, na co nikdo nezapomene. Co takhle pozvat kouzelníka? Ten určitě nezkazí zábavu nikde, ani na svatbě a pobavíte nejen děti ale i dospělé! Z kouzelnického vystoupení si můžete odnést zážitek na celý život. A co vše nabízí kouzelník Martin?

Nemusíte mít hned svatbu nebo důležitou oslavu, abyste si pozvali kouzelníka. Můžete se s ním setkat třeba na moderování plesu! Těšit se totiž můžete nejen na kouzelnické vystoupení ale i na moderování či hravé vyrábění s dětmi! O to vše a mnohem více se postará kouzelník Martin. Ať už chystáte svatbu nebo jinou událost, kouzelník vám zařídí zaručenou zábavu!

kouzelník karty

Kouzla nejsou jenom pro děti! I dospělé jistě fascinuje dobře provedené kouzlo, z něhož se tají dech. Kouzelník vás nejen vtáhne do svých magických spárů, ale se můžete zúčastnit spolukouzlení! Chtěli jste být vždy součástí kouzelnického triku a koukat se kouzelníkovi přímo pod ruky? Nyní máte šanci a tento zážitek také umožníte i dalším hostům!

kouzelnické pomůcky

S kouzelníkem Martinem se můžete setkat třeba na plese sportovců. I zde vám připraví zábavný program pro všechny věkové kategorie! Ples sportovců Vaskouzelnik zaručeně oživí! A na co se můžete těšit? Přenechte https://www.muni.cz/vyzkum/publikace/637048 moderování do rukou kouzelníka Martina a ples bude mít ty správné grády! Samozřejmě se dočkáte si skvělých kouzelnických představení, které nadchne mladé i staré! Pro děti připraví vyrábění zvířátek z balónků a děti naučí i nějaký ten kouzelnický trik. Uvidíte, že vás zábava nemine a litovat rozhodně nebudete, pokud si na svou významnou akci pozvete kouzelníka Martina!