Skip to content

Hra, která vás zabaví

V posledních letech se zábava velice rychle přenesla ze dvorků a parků na počítačové monitory nebo displeje mobilních telefonů, respektive tabletů. A je to trochu škoda. I když i na počítači si můžete zahrát kvalitní hry, a to i s dalšími lidmi, není to tak intenzivní a zábavné, jako když si dopřejete hru v opravdové, nikoliv virtuální, realitě. Patříte-li do stále zmenšující se skupinky lidí, kteří dávají přednost klasickým hrám před novodobými počítačovými, úniková hra odehrávající se v Pardubicích vás rozhodně příjemně překvapí.

únik


Nejedná se o fyzicky náročnou hru, spíše budete napínat šedou kůru mozkovou, což je v mnoha případech možná i daleko těžší. I když nejde o nic snadného, hra jako taková je velmi chytlavá a brzo se člověku dostane pod kůži. Může se dokonce stát, že se na ni stanete trošku i závislí, což rozhodně není na škodu. Únikovou hru nebudete hrát jako samostatné jednotky, ale vždy v týmu. Jeho velikosti záleží na tom, kolik dalších parťáků seženete. Může být pouze dvoučlenný, ale zahrát si najednou mohou i čtyři nebo dokonce šest lidí. Hra je pro tak velký počet samozřejmě dokonale přizpůsobena.

strategie


Pro každého


Vzhledem k tomu, že při této únikové hře se zapotíte hlavně po intelektuální stránce, mohou ji hrát opravdu všechny věkové kategorie, snad až na malé děti. Je vhodná jak pro pubertální dítka, tak i pro lidi v důchodovém věku. A všechny tyto věkové kategorie dokáže pobavit stejně a zároveň trochu odlišným způsobem. Luštění záhad nikdy nebylo tak zábavné jako v případě této únikové hry. Svolejte kamarády, sežeňte sousedy nebo se domluvte se svými rodinnými příslušníky a vydejte se spolu vstříc tajemnu, které už na vás čeká. Nebude to procházka růžovým sadem, ale uvidíte, že výsledek bude stát za to minimálně tak, jako samotný průchod touto hrou. Připravte své mozkové závity i odhodlání, obojí budete pro zdárné dokončení hry v hojné míře potřebovat.