Skip to content

Existují kousky oblečení, které nestárnou

Jestliže si právě plánujete důkladně vybavit svůj šatník tak, abyste v něm vždy nalezla něco vhodného pro každou příležitost, pak byste si měla v první řadě pořídit určité módní stálice, které snad nikdy nevyjdou z módy, ať už se bude nosit cokoli. A mezi takové stálice patří například bílá košile, něco riflového, malé černé šaty, univerzální lodičky a černá kabelka přes rameno.

černé kabelky

Vyrazte s nimi kamkoli chcete

A s takovou výbavou se nebudete muset nikdy bát, že šlápnete vedle, ať už si je vezmete kamkoli. S malými černými šaty nikdy neurazíte žádného hostitele, který pořádá večírek na úrovni. Bílá košile se vám vždy vyplatí v zaměstnání, když nebudete ráno vědět, co na sebe, taková riflovina je vděčný a příjemný sportovně laděný materiál, a v dobře padnoucích lodičkách v neutrální barvě můžete vyrazit snad kamkoli. A podobné je to i s černou kabelkou přes rameno.

Tu sladíte s naprosto každým outfitem, protože je jak ryze praktická, tak veskrze elegantní, a díky univerzální černé barvě se hodí naprosto ke každému oblečení, ať už vyrážíte do divadla anebo na procházku. Nicméně rozhodně to neznamená, že by mezi takovými kabelkami neexistovaly rozdíly. Ba naopak. I když si pořídíte černou kabelku, tak mimo shodné barvy se tyto dámské tašky mohou lišit svou velikostí, tvarem, materiálem a provedením.

set kabelek

Mohou být tedy jak ryze společenské, tak extravagantní, a podobně. Hledáte-li tedy univerzální kousek do svého http://www.balakryl.cz/index/sortiment šatníku, který se bude hodit opravdu k čemukoli, pak se snažte vyvarovat extravagantního provedení a přílišného zdobení, které by vás při použití následně omezovalo. Jak se říká, tak i zde méně znamená více.