Skip to content

Začátek sezóny


Někdo dříve, jiný později. Dříve se tak hovořilo se souvislostí sklízení úrody. Pokud byl někdo ne zrovna ukázkový hospodář, tak se o ně říkalo, že seje obilí v době, když ostatní již sklízejí. A u bazénů by se to dalo nazvat třeba tak, že si chystá bazén k provozu, zatímco ostatní ho již zazimovávají. Ale to je jedno, záleží na tom, aby si ho hlavně nachystal a mohl se koupat.

K tomu se musí provést kontrola po zimním odpočinku. Je tedy nutno všechno vyzkoušet, například filtraci, zda pracuje, jak má, nebo také bazénové hadice. Ty je nutno však natlakovat vodou, protože jinak taková kontrola pozbývá smyslu. Ne, že by se nedaly objevit nějaké závady, ale když je hadice natlakovaná, uvidíme případný únik vody snadněji.

dítě ve vodě

Tyto věci se však dnes dělají z vysoce kvalitních materiálů, takže většinou žádný únik vody nehrozí. Ovšem stát se to může, taková závada v únavě materiálu se jednoduše vyloučit nedá. Také nemůžete vědět, zda přes zimu nedostaly myši hlad a nepokoušely se hadici zbodnout. Takže je skutečně nutno kontrolovat.

čistá voda

Pokud nějakou závadu objevíme, můžeme sice zaplátovat speciálními náplastmi, ale nikdy to nebude ono. Proto by bylo lépe, kdyby se koupila celá nová bazénová hadice. Nestojí to zase majlant, takže určitě po její koupi neumřete hlady. A pozor, je nutno kupovat u prověřeného prodejce, a ne od kde koho. Nevíte, co vám může prodat za šmejd vyrobený čert ví kde. A na ověřeného prodejce vám zde umístím kontakt.

Nuže, pokud je bazénová hadice vaší největší dosavadní starostí, tak to nyní končí. V pohodlí domova si můžete prohlížet a vybírat v sortimentu hadic k bazénům. Když pak budete mít vybráno, částku zaplatíte a už nemusíte dělat naprosto nic. Můžete se v klidu posadit a čekat, až vám zboží přivezou. Nu a na tento prodejní web se dostanete kliknutím na odkaz výše v článku.