Skip to content

Rekonstrukce domu proběhne hladce

Víte o tom, že když si člověk naprogramuje v mysli nějakou událost, že se to obvykle stane. Pokud se svého snu či plánu drží, výsledek bývá někdy až překvapivě uspokojivý. Lidská vůle zmůže velmi mnoho a týká se to každého z nás. Máte-li tedy v plánu přestěhovat se na venkov a opustit město, abyste se vyhnuli stresu a chaosu, který ve městech panuje, jistě se vám to podaří.

přeprava skladových kontejnerů

Prvním krokem bude koupě vhodné nemovitosti. Doporučujeme vám rekreační lokality v blízkosti vodních toků, je zde ionizovaný vzduch a ten dokáže i v horkém létě navodit příjemné klima. V ideálním případě se jedná o místo s výhledem na řeku, na kopci, a v oblasti řídce osídlené, např. na horním toku Berounky či Sázavy.

Druhý krok je zajištění celoročního pobytu, protože v mnoha chatách se nepočítá s pobytem v zimě. Bude zřejmě zapotřebí provést zateplení objektu, výstavbu podlahového topení napojeného na krbová kamna s výměníkem, výměnu oken a dveří a možná i zateplení střechy či výměnu střešní krytiny. I takto velká rozdělávka se vám však vyplatí, protože bydlení v lůně přírody je něco úplně jiného, než pobyt na balkoně panelového domu s výhledem leda tak do protějšího domu.

skladové kontejnery

Kam s věcmi po dobu rekonstrukce

Možná si kladete otázku, kam umístit všechny vaše věci, zejména nábytek a velké spotřebiče, až se bude dům rekonstruovat? Na to je jednoduchá odpověď – využijte pronájmu skladu z Prahy, tedy jinými slovy pronájmu skladového ocelového kontejneru. Jsou to přepravní boxy, v nichž se převáží různé zboží po železnici, po silnici i v rámci lodní dopravy a kontejnery jsou ideální i pro dlouhodobé skladování jakýchkoli předmětů. Chrání je před povětrnostními vlivy velmi spolehlivě, zejména před deštěm, bouřkou, krupobitím, silným větrem či sněžením a samozřejmě i před UV slunečním zářením. Kontejner si můžete pronajmout na celou dobu rekonstrukce, tedy např. i na několik měsíců.