Skip to content

Proč přináší erotické masáže tolik rozkoše

Pod pojmem erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz si mnozí z vás představí přístup klasických sexuálních služeb, spojovaných s prostitucí. S tím to však nemá nic společného, ačkoli, a mnohdy i docela překvapivě, bývají výsledky této techniky mnohem silnější a působivější.

lávové kameny

Proč si dopřát erotické masáže

Lidská sexualita je dosud neprozkoumaná oblast vědomí a podvědomí a nikdo z fundovaných specialistů (sexuologů) nemůže tvrdit, že na ni zná jednoznačný recept. Do hry totiž vstupuje interakce lidského těla a duše a to je mnohem složitější záležitost. Sexuální prožitek je neuvěřitelným propletencem mnoha faktorů a jedním z těch nejdůležitějších jsou doteky, a to nejen na intimních partiích.

Rozhoduje uvolnění a maximální důvěra – masáž je ideální způsob, jak uvolnit organismus z přetlaku způsobeného stresem, a toho je dnes kolem nás až příliš. Stresu se snažíme bránit různými prostředky, někdo zajde do cukrárny a naláduje se sladkostmi, jiný si jde zaplavat nebo projet na kole a „vyčistit hlavu“. Ovšem právě masáž (jakákoli odborně a citlivě provedená) má nejvyšší účinnost. A zvláště tehdy, panuje-li mezi klientem a masérem (masérkou) vzájemná důvěra.

žena na masérském stole

Více než sex – většina sexuálních poloh, aby mohl penis vniknout do vagíny, vyžaduje fyzickou námahu a mnohé z nich také nejsou příliš nakloněny velmi těsné tělesné blízkosti. Mezi partnery je nejvyšší erotické napětí právě v okamžiku, kdy se oba vzájemně dotýkají téměř celým povrchem těla.

Proto je také nesmírně žádanou technikou erotických masáží „full body“. V atmosféře důvěry jde o velmi intimní sdílení, kdy se propojí tělo (nervová zakončení) s psychikou (duchovní složkou osobnosti) a dochází ke splývání obou bytostí v jeden celek. Stěží se takový zážitek dá popsat slovy, vyplatí se jeho slast prožít na vlastní kůži. Proto mnoho mužů, ale i žen takové prožitky vyhledává, a jsou pro ně mnohdy větší rozkoší, než samotný pohlavní styk.