Skip to content

Nechcete žluté zuby?


Dokonalý úsměv plný zdravých a krásně bílých zubů je snem mnoha lidí. Jenže když většina lidí ani neví jak se o svoje zuby správně starat, těžko mohou mít zuby bílé a bez poskrvnky. Základem pro to, abyste měli skutečně bílé zuby, je pečlivá dentální hygiena. Tu ne každý ovládá. Používání nevhodných kartáčků a dokonce i past zuby dobře nevyčistí. Mnoho lidí ani nepoužívá prostředky k čištění mezizubních prostor, a výsledkem je potom zanedbaná celková péče o zuby. V takovém případě bude jejich žlutá barva váš nejmenší problém.

bílé zuby

Žlutá barva = plak
Zubní plak je původcem zubních onemocnění. Zachytává se na zubech a v mezizubních prostorách, kde způsobuje kazy. Ty je potom potřeba vyvrtat a vyplnit. Ošetření může být problém, protože zubních ordinací, které mají ještě volné kapacity, je velmi málo. Proto vždy dbejte na to, abyste si zuby čistili správně a pravidelně. K tomu vám pomůže návštěva zubní hygienistky, která vám zuby pořádně vyčistí od všech nečistot, a která vám vysvětlí, jak si zuby máte čistit. Poté je na řadě vyšetření a případné ošetření u zubaře. Pokud jste z Prahy a okolí, Clinic+ ještě pacienty přijímá.

bělení zubů

Poté vás může zajímat bělení zubů v Praze. Vybělit se mohou jen zdravé zuby, které jsou zbaveny plaku a pigmentových skvrn z kouření, jídla a pití. V Clinic+ vám zuby nejen odborně vyčistí a opraví, ale právě i vybělí. Vždycky je lepší si zajít na bělení na kliniku, než se pouštět do bělení doma. Takové domácí pokusy mohou nenávratně poškodit sklovinu, protože stačí bělící pastu nechat déle působit a problém je na světě. Zároveň tato metoda bělení není vhodná pro všechny, ale to se dozvíte až u zubaře. Jestli chcete mít zuby krásné a zdravé, začněte se o ně starat. Poté si můžete dopřát i bělení, a můžete mít zuby, které vám bude každý závidět. Objednejte se ještě dnes.