Skip to content

Kvalitní ošetření pro Vaši bazénovou vodu

Ano, je to tak, i v bazénu si můžete dopřát koupel v mořské vodě a to díky vysoce kvalitní a čisté mořské soli z naší široké nabídky bazénové chemie. V dnešní době trpí spousta lidí na nejrůznější kožní onemocnění, jakým je například lupénka či ekzémy a od lékařů je jim doporučováno jezdit častěji k moři, protože tato voda je velmi prospěšná pro pokožku lidí, ale Vy si můžete takovou vodu vytvořit i ve Vašem bazénu.
Mořská sůl se doporučuje použít v bazénu se salinizační jednotkou, ale můžete ji využít i v bazénu, který není vybavený salinizační jednotkou a vytvořit si tak vodu s léčivými účinky na Vaši pokožku. Samozřejmě při jejím použití musíte dbát doporučení, která jsou přímo na přípravku. Dávkování je přesně stanoveno, podle toho, jestli tímto přípravkem chcete jen ošetřit bazénovou vodu nebo si vytvořit léčivou koupel.

Při používání jakékoliv soli k úpravě bazénové vody za pomocí salinizační jednotky je zapotřebí bazénovou vodu častěji kontrolovat za pomocí testerů a sledovat výšku hodnot PH, protože při elektrolýze slaného roztoku se hodnoty PH vody samovolně zvyšují, a proto je důležité mít v záloze přípravek PH minus pro snížení hodnot PH. V bazénové vodě se zvýšeným PH se pak rychleji množí bakterie a mikroby, které způsobují vznik zelených či hnědých řad a způsobují, že špatně fungují přípravky bazénové chemie.

Takže je sice mnohem příjemnější a zdravější, hlavně pro pokožku plavců, upravovat bazénovou vodu za pomocí salinizační jednotky, ale je potřeba tedy pravidelněji kontrolovat vodu, jestli je dostatečně ošetřena a jaké má hodnoty PH. Kromě vysoce kvalitní a dokonale čisté mořské soli najdete v naší nabídce všechny potřebné přípravky bazénové chemie ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny.