Skip to content

Chcete stavět dům?


V dnešní době opravdu není stavba domu levná záležitost. Nejlevnější domy se pohybují zhruba od tří milionů korun, což je opravdu velice vysoká částka. Za tuto cenu je možné čekat jen naprostý základ a menší rozměry domu. Část lidí se rozhodne pro stavbu svépomocí, nicméně to nezvládne každý. Pokud máte čas, odhodlání a sílu, můžete se do stavby svépomocí pustit také. Většina lidí ale nemá zkušenosti s pracemi, které jsou při stavbě domu třeba, a tak musí řešit jak si nechat dům postavit jinak.

nový dům

Ideální je stavba na klíč
O stavbě domu na klíč nejspíš většina lidí už někdy slyšela. Probíhá tak, že si u dodavatele klient vybere typ domu, a pak už jen počká na to, než mu firma dům postaví. Najít kvalitní a spolehlivou firmu dnes také není žádný med, a tak je potřeba si případné firmy opravdu důkladně prověřovat. Projděte si proto vždy recenze a zkušenosti jiných klientů. Pomůže vám to vybrat takovou firmu, která vám dům dodá v termínu. Případné zdržení vám totiž může pořádně zkomplikovat život.

tepelné čerpadlo

Protože zdražila samotná stavba i provoz domácnosti vlivem růstu cen energií, celá řada lidí leda způsob jak za provoz ušetřit. Nejde mí teplotu v domě příliš nízko, aby nevznikaly plísně. Proto je dobré se zamyslet nad tím, v jakém domě byste chtěli bydlet. Z pohledu úspor za energie se jeví jako dobré řešení nízkoenergetické domy na klíč. Stavební firmy do nich instalují tepelná čerpadla, takže o vytápění i klimatizaci se vám postará tato moderní technologie. U nás navíc získáte solární panely, takže si vyrobíte vlastní elektřinu, která vám pomůže pokrýt vaši spotřebu. Nabízíme moderní domy, které vypadají skvěle uvnitř a samozřejmě i zvenčí. Nabízíme hlavně bungalovy, ale dokážeme pro vás v případě zájmu připravit i individuální projekt na míru. A to nejlepší na konec – můžeme vám zařídit i stavební povolení.