Skip to content

Betonové ploty a montáž

Betonové ploty se nyní hojně staví jak u nás, tak v zahraničí a má to také svoje opodstatnění. Betonové ploty jsou nyní nejlepší volbou a to díky vlastnostem, které Vám nabídnou. Ty dokonale předčí ploty dřevěné, či pletivové a také se díky nim budete cítit bezpečně. Samozřejmostí je, že plot odradí zloděje, kteří přemýšlejí o krádeži na Vašem pozemku.

betonové ploty

Betonové ploty a montáž Vám zajistí firma a vy nebudete muset na nic šáhnout. Na plot nebudete potřebovat ani stavební povolení a můžete ho vystavět snad kdekoliv. Jeho pořizovací cena oproti ostatním plotům, je sice dražší, ale rozhodně se během let vyplatí. Plot totiž vydrží dlouhé roky a také se o něho během let nemusíte nijak moc starat. Stačí, když plot ostříkáte tlakovou pistolí a je hotovo. U betonového plotu si také budete moct vybrat z mnoha dekorů a výplní, které firma nabízí. Dekory jsou být buď z jedné strany, nebo z obou stran. Výplně si pak můžete, či nemusíte zvolit, to je na každém zvlášť. Výplně však plot ještě více doplňují a vypadají dobře na pohled. Těšit se také můžete na perfektní soukromí a to díky tomu, že plot může být vysoký až 3 metry. S takovou výškou Vám poskytne také perfektní protihlukovou a povětrností bariéru a je ideální na místa, kde je velký ruch od silnice, či od lidí. V zimním obchodí ochrání plot také ovocné dřeviny, na které chodí divoká zvěř. Díky betonové bariéře se na pozemek nedostanou a půjdou jinam.

betonové ploty

Na internetových stránkách této společnosti, se můžete podívat na fotografie plotů a také na reference zákazníků. Samozřejmostí je také kompletní ceník plotů a také možné akce, které pořádají. Pokud Vás ploty ohromí, tak není jednodušší volba, než si napsat o nezávaznou poptávku.

Jestliže přemýšlíte nad plotem, tak se nechte inspirovat betonovou variantou a věřte, že už žádný jiný plot nikdy stavět nebudete.